Druga porażka na własnym boisku

LZS JORDAN Kazanice – GKS ISKRA Smykówko 1:3 (1:2)

Po zwycięstwie w meczu II kolejki z Szymbarkiem gracze JORDANU, w dobrych nastrojach, przystąpili do kolejnego spotkania w ramach rozgrywek B-klasy. Tym razem rywalem drużyny prowadzonej przez Mirosława Tomaszewskiego była ekipa GKS ISKRA Smykówko – spadkowicz z A-klasy.

Od początku spotkania bardziej aktywni byli zawodnicy gości, którzy już w 3 minucie gry, po błędzie defensywy JORDANU, wyszli na prowadzenie. Gdy wydawało się, że gracze z Kazanic uspokoili nieco grę i zaczęli przejmować inicjatywę błąd linii obrony i bramkarza wykorzystali zawodnicy Smykówka i zdobyli kolejną bramkę. Kwadrans przed przerwą wiarę w dobry wynik przywrócił pozyskany przed sezonem Dawid Cyrankowski. Po indywidualnej akcji uderzył nie do obrony i mamy 2:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Druga odsłona gry to próby zdobycia bramki, dającej choć jeden pkt., przez zespół JORDANU oraz mądra gra w obronie drużyny gości. Trener Mirosław Tomaszewski dokonał dwóch zmian. Za Mateusza Górskiego wprowadził w 55 min. Dawid Rafińskiego, kwadrans później za Macieja Jurkiewicz Krystiana Opałkę. Niestety dla gospodarzy nie przyniosły one oczekiwanego efektu, a coraz bardziej ofensywna gra skończyła się utratą 3 bramki i nadziei na korzystny wynik.

Bramki: 0:1 – zawodnik gości (3), 0:2 – zawodnik gości (23), 1:2 – Cyrankowski Dawid (30), 1:3 – zawodnik gości (85)

Skład JORDANU: Patryk Modrzewski, Tomasz Grzybowski, Dawid Gajewski, Patryk Żurański, Przemysław Gerka, Mateusz Górski (55 Dawid Rafiński), Dawid Cyrankowski, Szymon Petrykowski, Marek Kamiński, Bartosz Modrzewski, Maciej Jurkiewicz (70 Krystian Opałka)