GKS LZS Szymbark - JORDAN Kazanice 2:0 (0:0)

W sobotę (05 września) w Szymbarku zawodnicy JORDANU Kazanice rozegrali spotkanie w ramach II kolejki B-klasy. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej zdecydowanie bardziej skuteczni byli podopieczni grającego trenera Waldemara Lascha, którzy w 51 minucie za sprawą Mateusza Zarębskiego otworzyli wynik. Kolejne trafienie 12 minut później dołożył po fatalnym błędzie stopera JORDANU Damian Wiśniewski. Podopieczni Mirosława Tomaszewskiego, mimo kilku dogodnych sytuacji (m.in. niewykorzystany rzut karny) nie zdołali zdobyć nawet honorowej bramki i 3 punkty powędrowały na konto gospodarzy.