Jamielnik - JORDAN 1-1

LZS Jamielnik – LZS JORDAN Kazanice 1:1 (1:1)

Po przymusowej tygodniowej przerwie do gry o Mistrzostwo B-klasy wrócili zawodnicy JORDANU Kazanice. Rywalem w VIII kolejce spotkań była ekipa LZS Jamielnik.

Gracze Jamielnika w dotychczasowych spotkaniach dwukrotnie wygrali, raz zremisowali oraz ponieśli cztery porażki. Zgromadzili, podobnie jak biało niebiescy 7 pkt.

Niestety już podczas zbiórki przed spotkaniem okazało się, że kadra na ten mecz liczyć będzie tylko 12 zawodników. Z powodu kontuzji w dalszym ciągu grać nie mogą Górski Bartłomiej, Figger Mateusz, Petrykowski Szymon oraz Żurański Patryk. Praca i szkoła wykluczyła Cyrankowskiego Dawida, Rafińskiego Dawida oraz Modrzewskiego Patryka.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco dla zawodników JORDANU gdyż już w 12 minucie gry wyszli na prowadzenie. Pierwszą bramkę zdobył Górski Mateusz wykorzystując nieporadność obrońców i bramkarza Jamielnika. Gospodarze wyrównali w 29 minucie po nieporozumieniu w szykach obronnych biało niebieskich.

I połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Druga odsłona gry nie różniła się znacząco od tego co działo się w I połowie. Składnych akcji po obydwu stronach było bardzo mało. Przeważały długie podania i ostra gra. Gracze JORDANU stwarzali zagrożenie pod bramką Jamielnika głównie po stałych fragmentach gry ale niestety i one nie przyniosły oczekiwanego efektu.

Po jednym ze słabszych meczy gracze prowadzeni przez trenera Tomaszewskiego Mirosława zremisowali 1:1. Rezultat, z przebiegu gry, jak najbardziej sprawiedliwy.

Kolejne spotkanie gracze JORDANU Kazanice rozegrają w sobotę o godzinie 15:00 w Parku w Fijewie. Rywalem biało-niebieskich będzie zespół AVISTY Łążyn.

Bramki: 0:1 (12’ Górski Mateusz), 1:1 (29’ zawodnik Jamielnika)

Skład JORDANU: Borkowski Szymon, Grzybowski Tomasz, Graduszewski Łukasz, Gajewski Dawid, Gerka Przemysław, Górski Mateusz, Kamiński Marek, Jurkiewicz Maciej (85’ Śliwiński Szymon), Okoniewicz Kamil, Modrzewski Bartosz, Opałka Krystian