JEZIORAK Iława - JORDAN Kazanice 3:3 (3:1)

W sobotnie popołudnie na stadionie miejskim w Iławie odbył się mecz XXV kolejki B-klasy pomiędzy JEZIORAKIEM Iława a JORDANEM Kazanice.

W pierwszej połowie spotkania zespół z Iławy trzykrotnie pokonał golkipera JORDANU Kazanice Dawida Goliszewskiego. Dwie bramki zdobył Daniel Madej, jedną dorzucił Grzegorz Ostanek. Zawodnicy JORDANU odpowiedzieli jednym trafieniem z rzutu karnego. Pewnym egzekutorem jedenastki był Krystian Opałka – najlepszy strzelec zespołu.

Po zmianie stron w dalszym ciągu przewagę mieli gospodarze, ale brakowało skuteczności. Liczne niewykorzystane sytuacje zemściły się w 65 minucie po strzale zza pola karnego Dawid Cyrankowskiego oraz w 87 minucie po składnej akcji i strzale Bartosza Modrzewskiego.

Zawodnicy JORDANU Kazanice pokazali w tym spotkaniu charakter i zaangażowanie przez całe 90 minut, dzięki czemu wywieźli z Iławy jeden punkt.

Skład JORDANU Kazanice:

Dawid Goliszewski, Łukasz Graduszewski (70' Arkadiusz Michałowski), Przemysław Gerka, Mateusz Górski, Dawid Gajewski, Tomasz Grzybowski, Marek Kamiński (90' Dawid Miliński), Artur Modrzewski (53' Kamil Okoniewicz), Dawid Cyrankowski, Bartosz Modrzewski, Krystian Opałka (63' Maciej Jurkiewicz)

Skrót ze spotkania, przygotowany przez Jeziorak TV, w poniższym linku.

SKRÓT MECZU --- ZOBACZ

Fotki - Karol Synowiec - JEZIORAK Iława