Jordan 2-5 Płomień

LZS JORDAN Kazanice – LKS PŁOMIEŃ Turznica 2-5 (0-2)

W X kolejce spotkań o mistrzostwo B-klasy gracze JORDANU Kazanice zmierzyli się na własnym boisku z dotychczasowym liderem rozgrywek drużyną LKS PŁOMIEŃ Turznica.

W początkowych fragmentach spotkania gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Gracze gości długo nie mogli skonstruować składnej akcji pod bramką JORDANU. Z kolei biało-niebiescy nie zamierzali ustępować pola liderowi tabeli i po jednej z groźnych dorzutem strzał głową kapitana zespołu Tomasz Grzybowski minimalnie minął słupek bramki. Niewykorzystana dogodna sytuacja zemściła się niespełna 5 minut później gdy po pięknym uderzeniu z około 25 metrów goście objęli prowadzenie. Niestety nie była to jedyna bramka dla Turznicy w pierwszej części gry. Kolejna wpadła w doliczonym czasie po nieporozumieniu w szeregach defensywnych JORDANU.

W drugiej części gry dogodnych sytuacji do zdobycia bramki z obydwu stron było jak na lekarstwo. Taka sytuacja utrzymywała się aż do 75 minuty, kiedy to prowadzenie podwyższyli goście. Podrażnieni takim obrotem sprawy gracze JORDANU zaczęli w końcu stwarzać groźniejsze sytuacje. Jedna z nich przyniosła pierwszą bramkę. Upragnionego gola strzelił obrońca Dawid Gajewski. Gdy niespełna 3 minuty później strzał Tomasza Grzybowskiego ponownie znalazł drogę do bramki wiara w korzystny rezultat w szeregach gospodarzy wzrosła. Niestety trwało to tylko 180 sekund. Gracze z Turznicy zdołali jeszcze w ciągu 3 min zdobyć kolejne dwie bramki i pewnie wygrać do spotkanie 5-2.

Kolejne spotkanie gracze Mirosława Tomaszewskiego rozegrają 2 listopada w Bratianie z ekipą KS WICHER Gwiździny.

Bramki: 0:1 (LKS PŁOMIEŃ Turznica), 0:2 (LKS PŁOMIEŃ Turznica), 0:3 (LKS PŁOMIEŃ Turznica), 1:3 (Gajewski Dawid), 2:3 (Grzybowski Tomasz), 2:4 (LKS PŁOMIEŃ Turznica), 2:5 (LKS PŁOMIEŃ Turznica)

Skład JORDANU: Borkowski Szymon, Grzybowski Tomasz, Graduszewski Łukasz, Frejnik Damian, Gerka Przemysław, Gajewski Dawid, Kamiński Marek, Górski Mateusz, Rafiński Dawid (80’ Okoniewicz Kamil), Opałka Krystian, Modrzewski Bartosz