Jordan 3-2 Novoplast

Podopieczni Mirosława Tomaszewskiego w ostatnim sparingu przed startem rundy rewanżowej odnieśli na własnym terenie zasłużone zwycięstwo nad " A klasową " drużyną  LZS Novoplast Mszanowo .

Pierwsze minuty meczu to konstruowanie ataków obu ekip . W 15 min. meczu Łukasz Graduszewski wykańcza dobrą akcje z lewej strony i strzałem z bliskiej odległości wyprowadza biało-niebieskich na prowadzenie . Zawodnicy z powiatu nowomiejskiego mieli kilka szans w pierwszej połowie na zdobycie  bramki wyrównującej , lecz na posterunku był nasz Patryk Modrzewski , który po raz kolejny rozgrywa dobre zawody .

W 55 min. Bartosz Modrzewski strzałem z dystansu pokonuje bramkarza Mszanowskiej ekipy . Dla popularnego " Vanka " to trzecia bramka w czwartym sparingu . W 65 min. jest już 3-0 . Nasz drugi napastnik Krystian Opałka wykorzystuje sytuacje sam na sam z bramkarzem gości .

Nasi zawodnicy po zdobyciu trzeciej bramki zostali zmuszeni do gry obronnej , ponieważ to zawodnicy z Mszanowa chcieli zmienić rezultat meczu . Udało im się to dwukrotnie , lecz to nasza ekipa odniosła zwycięstwo .

Skład Jordanu : Modrzewski Patryk  , Żurański Patryk  , Gerka Przemysław  , Graduszewski Łukasz , Gajewski Dawid, Grzybowski Tomasz , Cyrankowski Dawid , Górski Mateusz , Okoniewicz Kamil , Modrzewski Bartosz , Opałka Krystian, Modrzewski Artur , Kamiński Marek , Szymon Śliwiński oraz Miliński Dawid .