JORDAN Kazanice - ORZEŁ Ulnowo 1:4 (1:3)

W niedzielę (19 kwietnia) na boisku sportowym przy Zespole Szkół w Kazanicach odbyło się spotkanie XVII kolejki B-klasy. Na przeciwko siebie stanęły jedenastki miejscowego JORDANU Kazanice oraz ORŁA Ulnowo.

Był to do tej pory zdecydowanie najsilniejszy przeciwnik w rundzie wiosennej, który bardzo szybko po błędach defensywy wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. W 22 minucie gry kontaktową bramkę zdobył Krystian Opałka, ale było to jedyne trafienie tego dnia dla JORDANU. Goście zdołali jeszcze strzelić 2 bramki i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla ORŁA.

SKŁAD JORDANU Kazanice w meczu z Ulnowem:
Borkowski Szymon, Gajewski Dawid, Graduszewski Łukasz, Żurański Patryk, Gerka Przemysław, Grzybowski Tomasz, Modrzewski Bartosz, Jurkiewicz Maciej (56’ Rafiński Dawid), Kamiński Marek (69’ Okoniewicz Kamil), Modrzewski Artur (85’ Nowicki Mateusz), Opałka Krystian (85’ Miliński Dawid)