Marcin Licznerski (LIDER Złotowo) zaprasza na XXVI kolejkę B-klasy

Przed nami ostatnia seria spotkań B-klasy. Pozostała już tylko jedna niewiadoma, jeśli chodzi o promocję do A-klasy. W Złotowie dojdzie do bardzo ważnego meczu miejscowego LIDERA z MEWĄ Smykowo. Dla reprezentantów Gminy Lubawa jest to jubileuszowy 10 sezon w rozgrywkach. Jeśli wygrają wyprzedzą o 2 punkty PŁOMIEŃ Turznica i w przyszłym sezonie zagoszczą w gronie A-klasowiczów.

O wytypowanie wyników spotkań poprosiliśmy tym razem kierownika drużyny LIDERA Złotowo Marcina Licznerskiego.

LIDER Złotowo - MEWA Smykowo (niedziela, 14:00)

Jest to dla nas jedno z ważniejszych spotkań w 10 letniej historii. Myśleliśmy, że porażka z PŁOMIENIEM Turznica i remis z WICHREM Gwiździny definitywnie pogrzebały nasze szanse na awans, ale dzięki ambitnej grze UKS ŻAK Jamielnik ponownie wszystko jest w naszych nogach. Drugi raz takiej szansy nie zmarnujemy.

Obstawiam wynik 3:0

JORDAN Kazanice - ORISTO Montowo (niedziela, 14:00)

Po niezłej rundzie jesiennej zawodnicy z Montowa mocno obniżyli poziom swojej gry. W spotkaniu z nami skompletowali jedynie 10 osobowy skład. Z kolei JORDAN Kazanice gra coraz lepiej i po remisie w Iławie pójdzie za ciosem i tym razem pewnie pokona zespół gości.

Obstawiam wynik 3:0

AVISTA Łążyn - WICHER Gwiździny (niedziela, 14:00)

W ostatniej serii gier AVISTA Łążyn nie zdołała skompletować składu i oddała mecz walkowerem. Myślę jednak, że przed własną publicznością zrobią wszystko, żeby zrehabilitować się kibicom i po wyrównanym boju pokonają WICHREM Gwiździny.

Obstawiam wynik 3:2

UKS ŻAK Jamielnik - JEZIORAK Iława (niedziela, 14:00)

Popularna "Jamajka" w meczach w roli gospodarza spisuje się zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Świadczyć może o tym remis z faworyzowanym PŁOMIENIEM Turznica. Sądzę jednak, że mimo ambitnej walki nie zdołają zatrzymać zawodników JEZIORAKA.

Obstawiam wynik 1:4

SKF Kunki - GKS LZS Szymbark (niedziela, 14:00)

Mecz zespołów ze środka tabeli. Zespołowi z Kunek potrzeba jednego punktu, żeby przy zwycięstwie JORDANU utrzymać VII pozycję w końcowej tabeli. W przypadku wygranej mają co prawda jeszcze szanse awansować na VI miejsce, ale sądzę, że goście z Szymbarka postawią im trudne warunki i po wyrównanej grze padnie remis.

Obstawiam wynik 1:1

ORZEŁ Ulnowo - ISKRA Smykówko (niedziela, 14:00)

Zespół z Ulnowa już tydzień temu zapewnił sobie awans do A-klasy. Myślę, że spotkanie z wysokości trybun obejrzy spora grupa sympatyków ORŁA a grający bez presji zawodnicy odniosą kolejne zwycięstwo.

Obstawiam wynik 3:1