MEWA Smykowo - JORDAN Kazanice 0-4 (0-0)

W pierwszym meczu rundy wiosennej B-klasy gracze JORDANU Kazanice pokonali MEWĘ Smykowo 4-0. Bramki dla JORDANU strzelili: Opałka Krystian (2), Modrzewski Artur (1), Gerka Przemysław (1).

W niedzielne popołudnie główną rolę odgrywał silny wiatr. W pierwszej połowie spotkania był on sprzymierzeńcem zespołu gospodarzy, który stworzył kilka groźnych sytuacji jednak ani razu nie zdołał pokonać strzegącego w tym dniu bramki JORDANU Szymona Borkowskiego.
W drugiej części gry warunki atmosferyczne sprzyjały zawodnikom z Kazanic. Wykorzystali to już w 64 minucie po indywidualnej akcji, debiutanta w meczu oficjalnym, Artura Modrzewskiego. Kolejna bramka padła 180 sekund później po strzale Przemysława Gerka. Następne dwie bramki (w 75' oraz 84') zdobył napastnik Krystian Opałka. Gospodarze, mimo gry w przewadze przez ponad 20 minut (czerwoną kartkę otrzymał stoper JORDANU Patryk Żurański), nie zdołali odpowiedzieć żadną bramką i ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem JORDANU Kazanice.

Skład zespołu JORDAN Kazanice w meczu z GKS MEWA Smykowo można zobaczyć klikając w poniższy link.