Oristo 1-3 Jordan

Piłkarze Mirosława Tomaszewskiego w pierwszym meczu kontrolnym odnieśli zwycięstwo nad Oristo Montowo 3-1.

Pierwsza bramka dla biało-niebieskich padła około 20 min. gdzie po składnej akcji piłkarzy Jordanu snajperskim instynktem wykazał się Krystian Opałka i umieścił piłkę w siatce. W 30 min meczu piłkarze z ziemi lubawskiej bardzo dobrze wykonali  rzut rożny. Po asyście Bartosza Modrzewskiego nasz stoper Patryk Żurański umieszcza piłkę głową w bramce gospodarzy .

Druga połowa :

Na początku drugiej połowy pięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał się Bartosz Modrzewski , który nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gospodarzy i Jordańczycy prowadzili już 3-0. Po utracie kolejnej bramki  piłkarze Montowa za wszelką cenę chcieli zdobyć jakąkolwiek bramkę. Udało im się to około 75 min meczu. Następne minuty meczu opływały pod dyktando Jordanu gdzie nasi zawodnicy bardzo często utrzymywali się przy piłce i co jakiś czas wyprowadzali kontry .

Skład Jordanu ; Marek Kamiński , Patryk Żurański , Zawodnik testowany , Dawid Gajewski , Przemysław Gerka , Maciej Jurkiewicz , Tomasz Grzybowski , Mateusz Górski , Krystian Opałka , Modrzewski Bartosz , Dawid Rafiński .

Grali także : Szymon Śliwiński , Dawid Miliński , Artur Modrzewski