Paweł Klimek (ORZEŁ Ulnowo) zaprasza na XXII kolejkę B-klasy

Przed nami XXII kolejka B-klasy. Cztery walczące o awans drużyny spotkają się ze sobą w bezpośrednich pojedynkach. W pozostałych spotkaniach również dojdzie do starć ekip sąsiadujących w tabeli. Wszystko się może zdarzyć.

O wytypowanie wyników spotkań poprosiliśmy tym razem napastnika drużyny kandydującej do awansu Pawła Klimka z ORŁA Ulnowo.

GKS Szymbark vs Mewa Smykowo (sobota 16:00)

Ostatnimi czasy zawodnicy z Szymbarka pokazują, że potrafią grać naprawdę dobry futbol (zwycięstwo z Turznicą, i dobry mecz z Jeziorakiem). Uważam, że outsider naszej ligi Mewa nie poradzi sobie w Szymbarku i ulegnie 3:0

Obstawiam wynik3:0

Lider Złotowo vs Płomień Turznica (niedziela, 13:00)

Obie drużyny to czołówka tabeli. Myślę, że mecz będzie niezwykle ciekawy. Tak jak w przypadku Ulnowa, gdy Lider wygra swój mecz przybliży się do awansu do A klasy, lecz uważam, że Płomień nie da się pokonać po raz kolejny w ważnym meczu (przegrana z Ulnowem sprzed dwóch tygodni)

Obstawiam wynik 2:2

UKS Orzeł Ulnowo vs ITR Jeziorak Iława (niedziela 14:00)

Mecz będzie wyrównany. Obie drużyny mają dobrą passę. Za Orłem przemawia swój teren oraz NAJLEPSI KIBICE. Dla Orła w przypadku wygranej będzie to już krok milowy do awansu do A klasy.

Obstawiam wynik: 2:1

Jordan Kazanice vs Avista Łążyn (niedziela 14:00)

Jordan jest mocny na własnym boisku. W Kazanicach gra się bardzo ciężko, a Jordan to dobra drużyna która jest głodna zwycięstw.

Obstawiam wynik 2:0

Iskra Smykówko vs GSKF Montowo (niedziela 14:00)
Iskra to jeden z outsiderów naszej ligi. Uważam, że po dość wyrównanym meczu piłkarze Montowa przechylą szale na swoją stronę.

Obstawiam wynik 1:2

SKF Kunki vs Wicher Gwiździny (niedziela, 16:00)

Myślę, że nie będzie to niespodzianka gdy wygrają Kunki. Moim zdaniem jest to najtrudniejszy teren w B klasie.

Obstawiam wynik 2:0