Szymon Sargalski (WICHER Gwiździny) zaprasza na XXIV kolejkę B-klasy

Do zakończenia rozgrywek B-klasy w sezonie 2014/2015 pozostały już tylko trzy kolejki. Najbliższa już w weekend (6-7 czerwiec). Najciekawiej zapowiada się spotkanie na szczycie III z IV obecnie siłą ligi. Do Złotowa zawita JEZIORAK Iława. Zwycięzca pojedynku zachowa jeszcze szanse na awans. Jednak najbliżej upragnionego celu, czyli gry w A-klasie w następnym sezonie, są zawodnicy PŁOMIENIA Turznica oraz ORŁA Ulnowo, którzy nie muszą patrzeć na wyniki innych gier.

O wytypowanie wyników spotkań poprosiliśmy tym razem zawodnika naszego najbliższego rywala Szymona Sargalskiego z WICHRU Gwiździny.

ISKRA Smykówko - GKS LZS Szymbark (sobota, 15:30)

Gra o honor, Szymbark jest moim zdaniem drużyną o dużo lepszej jakości gry i zgarnie tam 3 punkty, ale na pewno nie po łatwym i przyjemnym meczu.

Obstawiam wynik 0:1

LIDER Złotowo - ITR JEZIORAK Iława (niedziela, 13:00)

Mecz z kategorii "ciężkiego kalibru". Wygra ekipa, która podejdzie do spotkania z chłodną głową, bo agresja i walka będzie murowanym zjawiskiem. Stawiam na zespół z Iławy, który ciągle liczy na awans do wyższej ligi, patrząc na możliwość stadionu, miasta i historii.

Obstawiam wynik 1:2

UKS ŻAK Jamielnik - PŁOMIEŃ Turznica (niedziela, 13:00)

Myślę, że drużyna z Jamielnika to ekipa walcząca do końca i tanio skóry nie sprzeda. W Turznicy mówią tylko o awansie, także nie widzę możliwości utraty punktów przed lidera ligi.

Obstawiam wynik 1:3

JORDAN Kazanice - WICHER Gwiździny (niedziela, 14:00)

Jestem z krwi i kości Gwiździniakiem, nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo mojego klubu! haha. Jednak te drużyny walczą ze sobą od lat i wiem, że w spotkaniach z Kazanicami jest wysoka temperatura spotkania, w której nikt nie chce przegrać. Subiektywnie stawiam zwycięstwo. Obiektywnie remis.

Obstawiam wynik 1:1

UKS ORZEŁ Ulnowo - MEWA Smykowo (niedziela, 14:00)

Ulnowo konsekwentnie kroczy ku awansowi, ekipa ze Smykowa nie stanie im na drodze, pomijając fakt, że Ulnowo gra u siebie. Stawiam pewne zwycięstwo Ulnowa.

Obstawiam wynik 6:0

SKF Kunki - ORISTO Montowo (niedziela, 16:00)

To samo co w przypadku meczu Smykówka i Szymbarku, gra o honor. Ekipa z Kunek posiada atut własnego boiska i z pewnością będzie chciała go wykorzystać zgarniając 3 punkty.

Obstawiam wynik 3:1