Wicher 2-1 Jordan

KS WICHER Gwiździny – LZS JORDAN Kazanice 2-1 (1-1)

W XI kolejce spotkań o mistrzostwo B-klasy gracze JORDANU Kazanice udali się do Bratiana, by tam rozegrać mecz ligowy z zespołem KS WICHER Gwiździny.

Spotkanie z większym animuszem rozpoczęli zawodnicy prowadzeni przez Mirosława Tomaszewskiego. Już w 14 minucie spotkania środkowy pomocnik Dawid Cyrankowski zdobył pierwszą bramkę dla biało-niebieskich. Niestety 7 minut później defensywa JORDANU została rozmontowana po raz pierwszy. Szybka, składna akcja zawodników WICHRU przyniosła wyrównanie. Wynik do przerwy 1:1.

Remisowy rezultat spotkania nie zadowalał żadnej ze stron. W drugich 45 minutach obie ekipy dążyły do zdobycia kolejnych bramek. Sztuka ta udała się zawodnikom w pomarańczowych trykotach. Na strzał z około 16 metrów zdecydował się jeden z napastników gospodarzy. Uderzenie było na tyle silne i precyzyjne, że piłka znalazła drogę do bramki obok interweniującego bramkarza JORDANU. Podrażnieni takim obrotem sprawy zawodnicy z Kazanic próbowali odwrócić losy spotkania, ale tego dnia świetnie dysponowany był bramkarz WICHRU, który kilkukrotnie fenomenalnymi paradami ochronił swoją drużynę przed stratą bramki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla zespołu KS WICHER Gwiździny.

Kolejny mecz gracze JORDANU rozegrają na boisku sportowym w Kazanicach w sobotę (tj. 08.11.2014 r.) początek godzina 13:30 z ekipą ITR JEZIORAK Iława.

Bramki: 0:1 (14’ Cyrankowski Dawid), 1:1 (21’ zawodnik gospodarzy), 2:1 (60’ zawodnik gospodarzy)

Skład JORDANU: Borkowski Szymon, Grzybowski Tomasz, Graduszewski Łukasz, Gerka Przemysław, Gajewski Dawid, Cyrankowski Dawid, Jurkiewicz Maciej, Rafiński Dawid (58’ Kamiński Marek), Górski Mateusz (73’ Petrykowski Szymon), Opałka Krystian, Modrzewski Bartosz.