XV KOLEJKA B-KLASA - ZAPOWIEDŹ

Do zakończenia rozgrywek B-klasy pozostały jeszcze cztery kolejki ale już w najbliższej może rozstrzygnąć się sprawa najistotniejsza – poznamy Mistrza Ligi.

LZS AVISTA Łążyn – LZS JORDAN Kazanice (21 maja 2016, 16:00)

Jako pierwsi w XV kolejce na boisko wybiegną jedenastki AVISTY Łążyn oraz JORDANU Kazanice. Jak wszyscy dobrze wiedzą spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami i nie ma znaczenia czy są to derby Gminy Lubawa czy derby Madrytu. Każdy z zawodników zagra na 110% aby pomóc zespołowi w przechyleniu szali zwycięstwa na swoją stronę. Jesienią kibice nie zobaczyli bramek i obydwie ekipy podzieliły się punktami. Podobny wynik i tym razem nie będzie satysfakcjonował żadnej ze stron.

ITR JEZIORAK Iława – UKS ŻAK Jamielnik (21 maja 2016, 17:00)

Po tym spotkaniu najprawdopodobniej poznamy Mistrza Ligi. Obecny przodownik tabeli ITR JEZIORAK Iława zmierzy się z ostatnią ekipą UKS ŻAK Jamielnik. W rundzie jesiennej górą był przedstawiciel stolicy powiatu, który wygrał 5:1. Tym razem powinno być podobnie.

KS WICHER Gwiździny – MLKS OLIMPIA Kisielice (21 maja 2016, 17:00)

Grający zdecydowanie lepiej na wiosnę zawodnicy OLIMPII Kisielice gościć będą w Gwiździnach, gdzie spróbują przeciwstawić się WICHROWI. Jesienią górą byli podopieczni trenera Dariusza Urbańskiego, którzy wygrali 3:2. Również i tym razem mecz powinien być niezwykle wyrównany a o końcowym triumfie zadecydują niuanse.

GKS MEWA Smykowo – GKS ISKRA Smykówko (22 maja 2016, 14:00)

Kolejka rozpocznie i zakończy się derbami gminy. W ostatnim meczu serii dojdzie do konfrontacji dwóch reprezentantów Gminy Ostróda MEWY Smykowo z ISKRĄ Smykówko. Jesienią górą byli Ci drudzy, którzy pokonali rywali aż 8:1. Spory udział w okazałym zwycięstwie miał Marcin Kostiok, który trzykrotnie wpisywał się na listę strzelców. Tym razem najlepszego strzelca ISKRY zabraknie na boisku (bezpośrednia czerwona kartka w meczu z JORDANEM).