Patryk Żurański zaprasza na XXI kolejkę B-klasy

Biorąc pod uwagę bardzo fajną inicjatywę serwisu www.dwadozera.pl postanowiliśmy, przed każdą kolejką B-klasy, prosić o wytypowanie przez piłkarzy/działaczy zespołów wyników. Na pierwszy ogień poszła próba obrońcy JORDANU Kazanice Patryka Żurańskiego:

LZS Jordan Kazanice – UKS Żak Jamielnik (sobota 16:00)

Po trzech porażkach z rzędu piłkarze Mirosława Tomaszewskiego mają coś do udowodnienia . Zbliżają się dni Kazanic i z pewnością to nasi zawodnicy będą chcieli odnieść sukces. Historia meczy pomiędzy obiema ekipami przemawia na korzyść Jordanu

Obstawiam wynik 4-1

Avista Łążyn – LZS Lider Złotowo (sobota 16:00)

Piłkarze ze Złotowa są faworytem tego spotkania . Ekipa Marcina Licznerskiego jest w gazie i są jedną z czterech drużyn, które kandydują do A- klasy .

Obstawiam wynik 0-2

Wicher Gwiździny - Orzeł Ulnowo (sobota 17:00)

Wicher to już nie ta sama ekipa. Potrafią wygrać z najlepszymi i potrafię przegrać z drużyną z końcówki tabeli jak w zeszłym tygodniu . Orły z Ulnowa to mój cichy faworyt do awansu i wydaje mi się , że ten mecz pokaże nam kto zasługuje na awans.

Obstawiam wynik 1-3

ITR Jeziorak Iława – Iskra Smykówko (niedziela, 13:00)

ITR kolejny kandydat do awansu . Wydaje mi się , że zawodnicy z Iławy zdeklasują i odniosą pewne zwycięstwo .

Obstawiam wynik 4-0

Płomień Turznicy - SKF Kunki (niedziela, 14:00)

Trudno mi ocenić ten mecz. Płomień jest bardzo groźną drużyną lecz wydaje mi się , że zawodnicy z Kunek mają czym postraszyć.

Obstawiam wynik 2-2

Oristo Montowo – GKS LZS Szymbark (niedziela, 14:00)

Drużyny o podobnym bilansie bramkowym . Wydaję mi się , że nie znacznie zwycięży drużyna z Montowa.

Obstawiam wynik 2-1