SKF Kunki - JORDAN Kazanice 4:2 (2:1)

W niedzielę (26 kwietnia) zawodnicy JORDANU Kazanice udali się do Kunek, by tam rozegrać spotkanie XVIII kolejki B-klasy.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla zawodników JORDANU, gdyż już w 7 minucie bramkę zdobyłKrystian Opałka. Niestety kolejne minuty gry to dwa poważne błędy defensywny i do przerwy mamy 2:1 dla Kunek.

Drugie 45 minut gry do zdecydowana przewaga podopiecznych trenera Mirosława Tomaszewskiego,którzy kilkukrotnie stworzyli sobie dogodne sytuacje do strzelenia drugiej bramki. Gospodarze cofnęli się we własne pole karne próbując utrzymać korzystny dla siebie wynik, jednak ciągłe ostrzeliwanie bramki przyniosło oczekiwany rezultat. Bramkę wyrównującą zdobył Kamil Okoniewicz. Gdy wydawało się, że kolejna bramka dla JORDANU to kwestia czasu kolejny poważny błąd defensywy kończy się utratą trzeciego gola. Podłamani takim obrotem sprawy zawodnicy z Kazanic stracili jeszcze czwartą bramkę w doliczonym czasie gry.

Mimo dobrej gry gracze JORDANU Kazanice, po fatalnych błędach defensywy, przegrywają drugi mecz z rzędu. W kolejnym spotkaniu będą miały miejsce pierwsze derby Gminy Lubawa. Do Kazanic zawita ekipa LIDERA Złotowo.